Vamist

Xtrade sfaturi păreri?

Ce părere aveți de xtrade ? Este ok sa tranzacționezi cu ei?

Sa traiasca " Ionut " zis si “Brokeul”! Nu mai e bun Fxpro? Intre timp, am aflat ca FXpro ofera cele mai bune conditii, iar cel din Cluj este IB …doar pe Cipru…, unde are P&L, iar dupa ce au vazut articolul…au inceput sa ofere si pe FCA :slight_smile: .

Te-au dat afara ???

Se vede treaba ca te trage ața catre “borkei” de Cipru. Ia-ti bai omule o slujba corecta!!!

Ooo domnu Valu universalu!!! Aaaa Vali ma scuzați . N-are de unde sa ma dea afara nici cine mai omule . Vorbești mult prost si fara rost . Revinoti la normal eu sunt doar Client nu ce visezi tu . Vezi ca marijuana e ilegala in Romania . Hahahaha. Te ai potrivi cu cei de la Ufx zău. Ala e de tine .

Daca fx pro e cel mai bun, de ce te intereseaza xtrade? Asta e intrebarea.

Am văzut o promoție si nu mi sa părut prea real. Nu ma interesează XTrade

In primul post ai pus doua intrebari despre xtrade iar acum scrii ca nu te intereseaza xtrade. Mie imi suna a contradictie.

Noo întrebarea era din curiozitate personala doar atat

Cred ca am ghicit: te întrebai dacă nu cumva sunt mai buni decât fx pro, nu?

Vrea sa stie daca si-a mai luat țeapă altcineva, sau el e singurul care a rămas de căruță. Până în prezent, e singurul care spune ca i se pare prea frumos sa fie real, Dar sustine ca are ceva experitanta ( el spune ca a gasit cel mai bun Brokeu! Propabil ca dupa citeva luni i-a venit ideea ca lui de fapt ii trebuie un “Borker”. ) Daca lucrezi cu Cluju’…risti sa mergi cu viteza maxima egala cu cea cu care coboara un camion Dealul Feleacului!!!

Nu vezi ca vedererea ii joaca feste??? L-au cuprins remuscarile. A ascultat spotul ANAF cu mita si acum vrea sa se spovedeasca! Spune fiule! descarca-ti sufletul! In afara de marijuana…ce mai este ilegal in Romania??? Suntem aici sa te ajutam si sa te orientam spre calea cea dreapta!

P.S. E bun si Ionutb la ceva! Sânge proaspat , idei proaspete!!! Noi mancam de 4 ani cu covrigi si batoane cu mac…si nimic! Iar el dintr-un foc ne-a dovedit! Incearca bai LUDE, daca vrei sa ai succes pe burse!!! Sau la Cluj nu a ajuns inca Lupul de pe Wall Street??? Vezi ca filmul este interzis la Cluj! Trebuie sa puna avertismentul cu “Nu Faceti asta acasa” la inceputul filmului, nu la sfarsit!!!

Hai ca m-am distrat copios!!!

1 Like

Da inca o doza de marijuana te ar mai destinde bai Vali

1 Like

Ca sa revenim ontopic, am tranzactionat eu cu ei anul trecut. Nu am absolut nimic de reprosat.

Nici nu am zis bine de Lude, ca ai si golit toate farmaciile din Cluj! Zi merci si nu mai scrie! Ai chiulit la cratima! Din cauza asta nu stii sa o folosesti.

Opreste-te aici!Risti sa ii molipsesti si pe altii! Tine-ti incultura acasa!

Daca tot suntem la capitolul DISTRACTIE…

,cu dedicație pentru cei care nu au fost ieri la vot și se plâng de guvern :joy:

Glossa de Mihai Eminescu
https://www.youtube.com/watch?v=lL2ZTH3THD4

tocmai am vazut ca exista un broker xtrade. Credeam ca este vorba despre XTB