Wellness EW Club 100% Profit - by Tim_isoara

Tim_isoara daca esti asa de bun la trading spune-mi cate puncte de reputatie ai pe site-ul www.tradingview.com
spune daca ai cont pe trading view /.Acolo se vede cel mai bine ce poti .Eu am aproape 4000 de puncte de reputatie si nu ma laud ca tine.

Tim_isoara a dovedit demult ce poate (vezi faimoasele poze :sunglasses: ).

Acuma, daca e sa discutam despre puteri, cel mai bine iti dai seama atunci cand are iahtul tras in port la Monaco sau se plimba cu Ferrari. Puterea nu se masoara un puncte sau procente pe diverse site-uri. Nici macar in profitul real care-l ai in contul brokerului. Atata timp cat nu ai retras acei bani, inca nu sunt ai tai.

Si eu am profit 2700% pe myfxbook, graficul contului are o curba foarte lina. Dar la ce folos, ma plimb tot in Opel din 2003 si ma duc la serviciu in fiecare zi.

Este o mare diferenta intre punctele de pe tradingview si Ferrari-ul din curtea vilei.

Nu am postat nimic pe tradingview asa ca am zero, nada, niente, nothing, nista, puncte si nu aspir sa fiu analist. Raman la trading. Dar ce ti-ai cumparat de cele 4000 de puncte obtinute pe tradingview?
Recomand sa asculti urmatoarea melodie cand postezi pe tradingview.

WOW 4000 de puncte, pentru mine esti Regele roman de la tradingview.
Posteaza in continuare…

Octombrie.

Cred ca exista o diferenta intre DEMO si LIVE, nu sunt sigur. S-ar putea sa nu poti platii cu banii de pe DEMO la alimentara, nu sunt sigur. Lamborghini nu e bun ?

Nu va fi Brexit in final. Pentru Brexit a votat populatia in varsta iar pentru ramanere au votat tinerii. Populatia in varsta a votat pentru Brexit fiind mintita in legatura cu iesirea ca emigrantii le mananca banii si ca o sa fie mult mai bine dupa iesire. Chiar si cei batrani vad au inceput sa-si schimbe parerea, pentru ca promisiuniile nu au fost indeplinite ba din contra acum inteleg ca de fapt o sa fie mai rau in UK dupa Brexit. Plus ca pentru UK mai exista o problema majora Scotia si Irlanda de Nord au votat pentru ramanerea in UE si o posibila iesire din UK. Doar Anglia si Tara Galilio au votat pentru Brexit. Asa ca politicienii cauta o solutie pentru a ramane in UE.
Cea mai mare minciuna a taberei Leave a fost aceasta “Să dăm NHS (Sistemului Național de Sănătate - n.r.) cele 350 milioane de lire pe care UE ni le ia în fiecare săptămână”. Ce-a fost în neregulă cu sloganul acesta?
Ei bine, ne-a informat chiar Nigel Farage; dar după referendum şi doar după ce a fost luat la întrebări în studioul unei televiziuni: “Nu pot (garanta că banii dați la UE vor fi redirectionati spre sănătate). Eu nu aş fi făcut niciodată această afirmație. A fost una dintre greșelile făcute de campania Leave”.
Promisiunea cu cei 350 de milioane fusese centrală în economia campaniei pro-Brexit, Boris Johnson a plimbat-o la propriu prin țară, tipărită pe autocarul lui.

Acum, votanții Leave află direct de la politicienii pe care i-au creditat că, sorry but…

A doua mare minciuna a taberei Leave. PLEACA STRAINII. OK, nu pleacă, ci rămân. A doua zi după anunţarea rezultatului, Daniel Hannah spunea limpede: „Sincer, dacă oamenii cred că au votat şi va fi zero imigraţie din UE, vor fi dezamăgiţi”.

Octombrie. Tranzactionare intraday. Rezultate cu analiza tehnica Elliott Wave. Fara analza fundamentala.

Rezultate noiembrie Elliott Wave, analiza tehnica. Fara analiza fundamentala. Un an nou fericit!

eu sunt un trader incepator si tranzactionez live doar de 1an si jumatate .Poate ca nu am banii tai nici yacht in port la Monaco dar in viitorul apropiat sa stii ca sigur te voi depasi ,de asta poti sa fii sigur.Nu am nevoie sa intru inclubul celor care fac 100% profit pentru ca eu fac mult mai mult de 100%in fiecare luna si cred ca am spus totul ok .la procentaj te-am depasit.asa ca nu mai rade tu de mine ca razi a paguba mister Tim_isoara.
Si sa stii ca sunt women trader,pentru ca si noi femeile tranzactionam si sunt un self educated trader.

Felicitari. Sunt bucuros ca te-am motivat.

iti doresc sarbatori fericite si un AN NOU VERDE VERDE VERDEadica HAPPY TRADING

@manu mda acum sa nu crezi ca noi cei mai vechi chiar credem ca tu faci lunar peste 100%.

Un pic de progresie geometrica spune ca in 1 an si jumate din 100 euro faceai cateva milioane.

Acum exista ceva cu care ne poti inchide gurile pe aici sa nu mai fim rautaciosi. CIFRE!!!

Daca ne pui aici o monitorizare ceva cu verificare si cu procentele cu care ne-ai ametit, SCOATEM PALARIILE IN GRUP.

Poze manarite sau conturi infime jucate in sistem de pacanele mai savuram dar nu prea mai punem “botul”.

Si sa nu te plictisesc prea tare, stimata Doaman TRADER, ceva veritabil aveti de aratat sau trebuie sa ne multumim cu vorbe???

da am ceva de aratat foarte veritabil dar din pacate nu pot sa ti-o arat aici pe acest site

Am prins idea,pffff… tot povesti tot povesti

Povesti ? Nu era vorba despre barza …

Avem si camere private aici pe forum. Se numesc “private message”. Poti sa “i-o arăți” acolo.

bv timisoara, felicitari. stiam ca e greu sa faci elliot waves sa mearga. tu ai reusit. probabil printre putinii cu asemenea winrate. elliot insusi ar fi mandru de un asemenea rezultat.