Proiect epocal de investitii Sky Way!

In contul de profil aveti si limba RO

M-am descurcat pe sectiunea engleza chiar daca o parte din campuri erau in rusa (cred). Oricum aveau caractere chirilice. Prefer de obicei sectiunea engleza chiar daca exista si optiune RO.
Multumesc pentru informatie !

Vedeti ca sunt 4 fonduri de colectare. 1 propriu: rsw-systems, 2 afiliate la compania mama: SkywayCapital , si Skyway Invest Group, si unul privat: Platforma Simex

PS http://yunitskiy.com/news/news_en.htm#2010 Aici aveti tot istoricul tehnologiei si a constructorului in EN din 1966

Asa e, asta e investitie pentru copii si nepoti. Cat vrei sa investesti Oltciter in cazul in care o sa bagi bani?

@AlexV daca vrei sa stergi ceva, sterge asta:

Din pacate nu pot nici asta. Eu vreau sa sterg tot :sunglasses:

PS Nu sunt un marketolog bun. Tu doar nu te iei dupa reclame sper?.. Sau te iei mai degraba, cred
Am vazut pe internet slogane “Skyway - bani pe net…” Mie nu-mi place formularea asta. Dar asta e…Cert ca nu Yunitrskii face asa promovare. Insa pe Google gasesti de toate.

" cresterea investitiei fiind de cca 100 de ori in ~1 an, adica 10.000%!! "

Si daca la IPO iesim cu pretul nominal 1$, eu procurind actiunea cu 1cent, cit va fi cresterea?

Activitatea investitionala sau de economisire a unor sume de bani ,in opinia mea este un lucru care trebuie abordat cu discretie fiind pina la urma o problema personala.

Multumesc pentru informatiile noi. Ma retrag momentan din discutie dar voi urmarii in continuare informatiile din aceasta sectiune!

Cu respect al dumneavoastra, Oltciter!

Dacă și cu parcă
S-au suit în barcă,
Dacă nu era
Parcă se îneca.

Ultima stire despre Tesla. Asfel de cazuri au mai fost.
E doar o costatare, nimic mai mult.

Translate.google :
“Un accident a avut loc marți târziu la Saint-Gilles: un model Tesla S a lovit cinci mașini parcate, raportează Sudpresse. Problemă: Proprietarul vehiculului nu a fost la bord la momentul accidentului…”

Și cate accidente se produc cu mașini conduse de oameni? Vai și-amar…