Proiect epocal de investitii Sky Way!

Deci o actiune costa 2 centi si nu 1 cent …

http://agrointel.ro/category/culturi-profitabile/ mie asta mi se pare un site bun de investitii. de asemenea si in case de inchiriat. exista niste fonduri imobiliare in america cu denumirea de reit care au ca obligatie sa plateasca 90% din profit in dividende. ideea la imobiliare ar fi nu de generare de profit ci de protectie capital vizavi de inflatie.

"… in mediu 0,1 cent "
Si daca incerci 1000 / 40500?

Nu e nici 2 cenți, nici 1 cent, e 0,1 cenți :joy:

Ce sa mai, la 0,1 cenți acțiunea, cumperi tot SkyWay-ul cu 1000$ :joy: :joy:

Cea mai tare replica a ta de pina acum. :sunglasses:

Stefane! Nu sterge postarea de pe Vamist. Eu sunt interesat . M-ar interesa mai multe informatii despre proiect .Sper ca dl. AlexV sa aiba intelepciunea sa conduca discutia spre aceaste informatii.

Cu respect , domnilor!

Merci dl Olticer. Stiam ca sint pe forum si oameni fara steriotipuri. Ma temeam ca nu mai sunteti activ aici. Va las coordonatele mele in privat.

Personal mi-am facut deja cont pe platforma de investitii Sky. Acum astept rezultatul verificarii documentelor. Momentan studiez pachetele oferite . Studiez ca o posibila investitie pentru cei care vin dupa mine - fetele mele.

Puteti face pe lincu meu de referinta please ?? https://new.skyway.capital/?partner_id=216412 :wink:

Din pacate contul meu a devenit activ. Imi pare rau ! Dar poti sa-ti creezi o pagina FB in care poti sa-ti promovezi linkul. In majortitatea cazurilor este extrem de eficient daca alegi cu grija grupurile de interes!

In contul de profil aveti si limba RO

M-am descurcat pe sectiunea engleza chiar daca o parte din campuri erau in rusa (cred). Oricum aveau caractere chirilice. Prefer de obicei sectiunea engleza chiar daca exista si optiune RO.
Multumesc pentru informatie !

Vedeti ca sunt 4 fonduri de colectare. 1 propriu: rsw-systems, 2 afiliate la compania mama: SkywayCapital , si Skyway Invest Group, si unul privat: Platforma Simex

PS http://yunitskiy.com/news/news_en.htm#2010 Aici aveti tot istoricul tehnologiei si a constructorului in EN din 1966

Asa e, asta e investitie pentru copii si nepoti. Cat vrei sa investesti Oltciter in cazul in care o sa bagi bani?

@AlexV daca vrei sa stergi ceva, sterge asta:

Din pacate nu pot nici asta. Eu vreau sa sterg tot :sunglasses:

PS Nu sunt un marketolog bun. Tu doar nu te iei dupa reclame sper?.. Sau te iei mai degraba, cred
Am vazut pe internet slogane “Skyway - bani pe net…” Mie nu-mi place formularea asta. Dar asta e…Cert ca nu Yunitrskii face asa promovare. Insa pe Google gasesti de toate.

" cresterea investitiei fiind de cca 100 de ori in ~1 an, adica 10.000%!! "

Si daca la IPO iesim cu pretul nominal 1$, eu procurind actiunea cu 1cent, cit va fi cresterea?

Activitatea investitionala sau de economisire a unor sume de bani ,in opinia mea este un lucru care trebuie abordat cu discretie fiind pina la urma o problema personala.

Multumesc pentru informatiile noi. Ma retrag momentan din discutie dar voi urmarii in continuare informatiile din aceasta sectiune!

Cu respect al dumneavoastra, Oltciter!

Dacă și cu parcă
S-au suit în barcă,
Dacă nu era
Parcă se îneca.

Ultima stire despre Tesla. Asfel de cazuri au mai fost.
E doar o costatare, nimic mai mult.

Translate.google :
“Un accident a avut loc marți târziu la Saint-Gilles: un model Tesla S a lovit cinci mașini parcate, raportează Sudpresse. Problemă: Proprietarul vehiculului nu a fost la bord la momentul accidentului…”

Și cate accidente se produc cu mașini conduse de oameni? Vai și-amar…