GsiMarkets Scam Broker

Am promis ca spun ce am facut cu brokerul GsiMarkets. Dupa cum banuiam, nu am putut sa retrag nici un ban. Brokerul e SCAM pana la sange. Read the full story here:

http://gsimarkets-scam-broker.blogspot.ro/

Doar o vorba sa-ti mai spun - despre Forex fara frontiere si nu numai

Sincere pareri de rau pentru experienta neplacuta cu brokerul scam.

Sa stii ca NU ti-au sters niciun cont, Oanda mi-a comunicat ca asta contravine politicii anti-spalare de bani ! Doar ti l-au blocat.

Sa faci reclamatie ca vor putea verifica istoria tuturor tranzactiilor efectuate din contul MT4.

Sa-ti postezi povestea si aici, va fi cunoscuta de intreg mapamondul :
http://www.forexpeacearmy.com/forex-reviews/12365/www.gsimarkets.com

Imi pare rău doar cu jumătate de gură. Oricum trebuia să testez strategia. E bine totuși că nu am apucat sa bag bani. Deci singura pierdere e timpul.

Sunt curios daca un client nou care nu aplica pentru bonus poate depune cu cardul la ei. De asemenea sunt curios daca dupa depunere de 250 ajunge la 5k poate retrage. Foarte probabil sa pateasca la fel.

Felicitari oricum pentru performante

Mulțumesc.
Nu-i bai, ii fac la loc. Sper. Acum sunt la Tickmill.

A aparut comentariul pe forexpeacearmy :))))
Thanks @theSeer

Un nou episod din telenovela GsiMarkets :joy:

Tocmai am observat ca am primit 2 emailuri de la ei in folderul spam. Ma anuntau ca am intrat in margin call si ca trebuie sa depun fonduri. :joy::rofl::rofl: In conditiile in care eu nu am mai tranzactionat de la inceputul lui aprilie ca mi-au inchis contul, cum am scris pe blog.

Primul email, 1 august, margin level 77.82%:

Al 2-lea email, 2 august, margin level 99.81%:

ti-au facut-o!!! Mai stiu pe cineva care a patit la Orbex asa ceva. I-au blocat accesul al cont, l-au trecut pe P&l la ei…si au dat reanzactii ca sa isi scoata ei banii. Desi el nu mai tranzactiona, primea alerte. Daca ar fi schimbat mailul pt alerte, tu ai fi vazut, fiinca sistemele auditate pastreaza dovezile. Tu doar nu ai acces la cont, dar la MT4 au pus ei alte parola si s-au distrat pe profitul tau :)))

Ma doare la basca, deocamdata stau bine la Tickmill, am si pus deoparte niste bani.

Ce sa spun, ce mi-au facut-o…
Sa vezi ce-o sa le fac eu lor peste 2-3 ani cand o sa strang niste bani seriosi. Tot ilegal, cum joaca si ei.